Робимо проекти пам'ятників

компюторний проект памятника
де замовити памятник луцьк
Перший етап роботи – створюємо проект прораховуємо його вартість, малюємо 3Д-модель на комп’ютері для візуалізації майбутньої меморіальної композиції. При необхідності наш спеціаліст виїжджає на місце захоронення і робить заміри. Також підбираємо камінь, з якого буде виготовлений пам’ятник (ми використовуємо в процесі роботи габро, базальт, лабрадорит, лезнік, капустянський і покостівський граніти.., а також різні породи мармуру).
замовити памятник луцьк

Ретушуємо фотографії

замовлення памятника в луцьку
памятник вчителю луцьк

Замовники приносять фотографії різної якості, і аби портрет на пам’ятнику вийшов якнайкраще, художник їх ретушує – це важливий і відповідальний етап виготовлення меморіальної композиції. Часто доводиться змінювати одяг, зачіску, відновлювати пошкоджені ділянки фото, комбінувати частини тіла, добавляти фон і інше. Ми в обов’язковому порядку робимо попередній ескіз, відсилаємо його замовнику на viber, електронну пошту і тільки після погодження наносимо зображення на камінь.

фотографія на памятник

Художні та гравірувальні роботи на пам'ятниках

художні роботи на памятнику епітафії луцьк
де замовити памятник луцьк

У нас художнє оформлення на камінь гравірує станок, це зараз найбільш поширений метод, так як він є точним, швидким і якісним. Але колір (за бажанням замовника) на отримане зображенння наносить художник за спеціальною технологією. Довговічність і якість гарантуємо.

роза троянда на памятник

Розпилюємо камінь

вирізання памятника луцьк
замовити памятник луцьк

Розпилюють камінь пилами, які виготовлені з алмазу і використовують при цьому воду, яка охолоджує цей процес. На великі глибини камінь розколюють за допомогою клинів. Зроблені таким способом заготовки уже потім розрізняються на деталі майбутнього пам’ятника. У 2020 році ми почали розпилювати камінь ще і алмазним тросом, що дає можливість отримувати куски більш точних розмірів та дозволяє працювати з великими глибами каменю.

різання каменю луцьк

Поліруємо та профілюємо камінь

поліровка памятника в луцьку
елементи до памятника

Після розпилювання каменю він полірується на станках, загальні площини натираються алмазними кругами і полірувальний пастами. Після цього робиться так зване профілювання каменю – задається форма стелі і іншим елементам пам’ятника: прямі і лекальні лінії, різьба, фаски, сколи. Частина робіт виконується ручним інструментом. Поліровка якісна і довговічна, відбувається за технологією без використання барвників і інших кристалізаторів.

як виготовляється памятник луцьк

Комплектує-мо готову продукцію

елементи до памятника

Після порізки, полірування каменю та виконання усіх художніх робіт, відбувається комплектування готової продукції; елементи пам’ятника перевіряються на дефекти, на сумісність деталей. Готовий виріб підписують і складають у відповідному місці для зберігання, монтажу, або доставки.

деталі памятника у луцьку

Робимо монтаж пам'ятника

памятнгик луцьк гаразджа
монтаж памятника в луцьку

Ми пропонуємо декілька різновидів встановлення пам’ятників, але одним із найбільш поширених є фундамент, обкладений бруківкою. Монтаж на таку основу здійснюється через 7-14 днів після заливки. А якщо використовувати для встановлення установочну раму із крихти, то монтажні роботи займають один день. Ми також транспортуємо готові вироби, або замовники забирають їх самостійно.

Де ми знаходимось?

Розташування на карті

Замовити дзвінок

Лишіть свій номер телефону і ми передзвонимо!

Написати лист

Написати нам лист

Ми є в соцмережах