Найчастіші питання

Основні питання, які виникають при замовленні пам’ятника

При замовленні потрібно визначитися з моделлю пам’ятника, підібрати камінь, з якого він буде виготовлений, додаткові аксесуари і декоративні елементи оформлення — в цьому Вам допоможуть наші менеджери. 

Необхідно взяти фото померлого, бажано кращої якості: паспортні фото або студійні фотопортрети, бо від цього залежить якість гравірованого зображення. 

Також потрібна інформація про померлого: прізвище, ім’я, по батькові, дата народження та дата смерті. 

Після узгодження всіх деталей проекту, слід внести аванс (10-50% від вартості пам’ятника) і замовлення запускається в роботу.

В середньому термін виготовлення пам’ятника становить 2 місяці, все залежить від складності проекту та матеріалу, з якого він буде зроблений. 

Якщо замовлений пам’ятник уже є на нашому складі, то термін його виготовлення триватиме від 3-х днів до двох тижнів. 

Для меморіальних композицій, які виготовляються за індивідуальним проектом або мають складну конструкцію — термін може збільшуватись до шести місяців.


Для пам’ятників найкращий камінь — український, який добувається в Житомирських, Рівненських та інших родовищах, так як він пристосований до наших кліматичних умов та довго прослужить в готовому виробі. 

Українські граніти всесвітньо відомі своєю міцністю та красою. Ось невеликий перелік видів каменю, з якими працює наша майстерня: покостівський граніт, капустянський граніт, лезниківський граніт, габро, базальт, лабрадорит і багато інших.

Думаю, Ви чули або бачили приклади, коли камінь тріскає. 

Таке трапляється, коли замовляти вироби у недобросовісних виробників, які купують камінь в кар’єрах, призначених для використання його тільки для виготовлення бруківки, або ж виробник на етапі обробки маскує маленькі тріщинки і їх одразу не видно, але через кілька років вони проявляються. 

Якщо пам’ятник, який Ви замовляєте, дешевший в два рази, ніж у інших виробників, то це має Вас насторожити. 

Ми використовуємо тільки якісний матеріал та перевіряємо його перед монтажем і навіть якщо сталася така прикрість, що через деякий час появилася тріщинка, то без проблем замінюємо цю деталь.

Насправді портрети не зникають, так як вони є гравіровані алмазною голкою, а лише при намоканні темніють (це природньо). 

Наша майстерня обробляє портрети спеціалізованим покриттям, за рахунок якого зображення на камені, навіть під час дощу, буде залишатися яскравим і не темніти.

Ручна різьба є оригінальною прикрасою для пам’ятника, але якщо пам’ятник знаходиться в тінистій місцевості, чи в лісі, то, можливо, що на ній і може з’явитись зелений наліт. Це не є проблемою, бо він легко чиститься щіточкою, крім того зараз на ринку є багато різних засобів, аби запобігти його появі. Якщо ж пам’ятник стоїть на сонячній ділянці, то Ви можете не переживати про те, що на різьбі з’явиться зелений наліт.
 
 
 

Пам’ятник бажано встановлювати через рік після поховання, коли вже прийдуть процеси тління і грунт просяде. Бо якщо поспішити, то є вірогідність, що пам’ятник може похилитися.

В нас можна зберігати готовий виріб до встановлення абсолютно безкоштовно, стільки часу, скільки Вам необхідно. 

Це дозволяє замовляти пам’ятники в міжсезоння, тобто восени і взимку, а навесні бути першим в черзі на встановлення. 

Або можна замовити пам’ятник заздалегідь, а потім (дочекавшись року після поховання) його монтувати.

Де ми знаходимось?

Розташування на карті

Замовити дзвінок

Лишіть свій номер телефону і ми передзвонимо!

Написати лист

Написати нам лист