Види каменю, з якими ми працюємо: граніт, мармур, піщаник

Обрати якісний камінь для виготовлення пам’ятників — важке завдання. Адже матеріал має відповідати цілій низці вимог: довговічність, надійність, міцність, стійкість до зовнішніх факторів та естетичність. Сьогодні ми розповімо, з якими саме матеріалами працює наша компанія: коротко розглянемо переваги кожного каменю.

Кар’єр де видобувається камінь для пам’ятників


Граніт різних видів
Якщо Ви бажаєте замовити пам’ятник у Луцьку чи районі, то, напевно, спершу звернете увагу саме на граніт. Це — найбільш популярний матеріал в галузі меморіальної архітектури. Його переваги — вологостійкість, міцність та естетичний зовнішній вигляд.


Мармур
Скульптури та меморіали з мармуру виготовляли ще в Давній Греції. Проте такий камінь не втратив актуальності до сьогодні. Він міцний, термостійкий, надійний, несприятливий до грибка, плісені. А також легко піддається обробці.


Піщаник
Доволі бюджетний та якісний варіант. Тож якщо ви прагнете замовити пам’ятник у Луцьку недорого, зверніть увагу саме на нього. Також піщаник буває різних відтінків: це допоможе створити унікальний дизайн памятника.

Якщо вам необхідна допомога у виборі каменю для пам’ятника, просто зверніться до наших майстрів. Консультація безкоштовна

Місто Луцьк вулиця Ковельська 9 Телефон: 0509584080

Сайт з цінами: www.memorial.lutsk.ua

Різновиди каменю з якого ми виготовляємо пам’ятники в Луцьку
You are currently viewing Види каменю, з якими ми працюємо: граніт, мармур, піщаник